Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Netto 95l-es akváriumban 1...

Kistosa kérdése:

Netto 95l-es akváriumban 1 öves díszcsík,2 kék gurámi+1csíkos,4 neon,2 molly,3 vitorlás,1 algaevő harcsa sok? Tegnap óta van nálunk.

Figyelt kérdés
magic jet 700-as szűrővel,24-26 fokos vizzel,élőnövényekkel.esetleg lehet még halat hozzá tenni,ha igen mit ajánlotok? köszönöm!
2017. dec. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Azt, hogy katasztrófa!

Öves díszcsík kb 300 litertől tartható, nem egyedül. Gurámiknak kicsi. Neon csapathal, legalább 8-at kéne tartani és nem tartható együtt a mollival, ami melegebb vizet igényel és 120 liter kb a minimum, a vitorlásnak 150-200 liter a minimum, őt lehetne neonokkal tartani de csak 200 litertől felfelé, az algaevő még elmegy.


Nem az hogy halat nem lehet hozzátenni, de ezek se maradhatnak. Kb semmiben sem illenek össze amiket összevásároltál, kéne csinálni legalább három 200 literes akváriumot, amibe átrakhatnád az összeillő halakat és kibővíthetnéd a rajokat. Rossz az egész, miért nem olvastál előre utána a halak igényeinek? Remélem legalább frissen indított akváriumban vannak és nem vártad meg a 2-3 hét bejáratást se, bár az se segítene rajtuk. Vidd vissza őket másodikán, hátha addigra nem pusztulnak el.

2017. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kéne még hozzá egy csemballó, 2 gumikalapács, egy 8 gigás micro sd kártya, 3 db kovalens kötés, meg egy 2×4 + 2×3 soros szonett.


Mert még nem elég vegyes.

2017. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaza van előttem szólónak! Többet én sem tennék már hozzá..négy neon, két molly, nem jó, nagyon nem.:((
2017. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Algaevőnek meg a 24-26 fokos víz szerintem meg sok is..:(
2017. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szűrőt nem is merem említeni. 20x6x4.5

Játékszer, nem szűrő.

2017. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mióta vannak meg?
2017. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tegnap délután óta..
2017. dec. 30. 22:02
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
82%
Miért midig utólag kérdeztek amikor már nem lehet segíteni? Én sem tudok mást mondani, ez így katasztrófa.
2017. dec. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Én azt javaslom hogy az állatkereskedést ahol akciós volt a hal, nyomd fel valahol! hogy adhat oda ennyit így..érhetetlen.
2017. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" nyomd fel valahol! "


Mert ? Kereskedés, nem szak tanácsadás.

Mint ha "felnyomnám" a mol-t, mert gázolajat töltöttem a benzines szuzukiba, mert a k-csögök nem írták rá a töltőpisztolyokra, hogy benzinesbe csak benzint lehet rakni.


Ezért van a műszaki oktatás, meg vizsga, hogy az ember fia ne legyen ilyen atom hülye fogalmatlan, adott témában.


Szerintem ha élőlények életéről van szó, ildomos lenne szintén felszedni némi tudást, jobb híján önszorgalomból, mielőtt a kereskedésbe megy az ember.

2017. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!