Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek adjam el a halam?

Szerintetek adjam el a halam?

Figyelt kérdés

Van egy aranyhalam, aki már régóta kis akváriumban él. Számot nem írok, de nem 200liter, amennyi kellene. Sőt...

A lényeg, hogy barátnőm azt mondta, hogy ő el tudja adni, mert az apjának is sok hala van, és van, hogy tenyészti, árulja a halakat.

Ez szép és jó de nem tudom, hogy oda adjam-e, mert lehet, hogy ennél rosszabb környezetben lesz. Annak örülnék, ha jobbnak, de nem tudom leellenőrizni.

Meg már régóta nálunk van és egész megszerettem.


Szóval szerintetek adjam oda?



2018. jan. 1. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hány literes az akvárium?
2018. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszeretted, lehet megérné beruházni jobb körülményekre és megtartani a halat.

Vagy odaadni (akár ingyen) olyan ismerősnek, akiben megbízol, és látogathatod is a halat.

2018. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kicsi neki az akváriuma, és nem akarsz költeni rá, akkor gondolom, nem ő az életed központja, és nem szakad meg a szíved, ha nem láthatod naponta.

Szerintem adj neki egy esélyt, hátha jobb környezetbe kerül, társak közé.

2018. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá én is, viszont nagyobb akváriumot nem szeretnék. Vagyis nem 200l-est.

Meg aranyhalat úgy tudom, hogy más hallal nem igen lehet együtt tartani.

Sajnos egy ismerősöm sincsen, akinek bármilyen hala lenne barátnőmön kívül. Ők meg aranyhalat nem tartanak.:(

2018. jan. 1. 12:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ingyen adnám oda, csak ők eladnák.:)
2018. jan. 1. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy hajlandó nagyobb akváriumra költeni (és szerintem nevetségesen kicsi akváriumról lehet szó ha nem írod meg ennyire makacsul) akkor mindenképpen add oda, mert ennél csak jobb lehet.
2018. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Más aranyhalakkal lehetne. Nem szeret egyedül élni.


Ha pénzt kapsz érte, abból baj nem lehet. :)

Első körben ezt is meg lehet próbálni.

Ha amúgy érdekel az akvarisztika, akkor ebből vehetsz pár kis méretű halat, aminek elég az akváriumod.

2018. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!