Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit esznek az "újszülött" halak?

Mit esznek az "újszülött" halak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap "születtek" fekete molli halak. Adjak nekik valami változatosabb kaját, van valami bevált vagy ugyanazt a lemezest, mint a felnőtteknek. Bocsi a tudatlanságomért, de ők az első pici halaim és tapasztalatlan vagyok ez ügyben. Köszi előre is a válaszokat.

2018. jan. 8. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Szemcsés díszhaltáp, morzsolva lehet lemezes is!

Szúnyoglárvát minden formában(fagyasztott, élő, szárított)tilos, mert megfulladnak tőle. Én is-mikor még ezt nem tudtam-régebben a vízbe nyúlkálva úgy cibáltam ki a szájukból!!!!

2018. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

uh :/ mondjuk azt nem is akartam.

eddig csak lemezes volt nekik adva, csak érdekelt, hogy ezen kívül is adjak nekik valamit, hogy változatosabb legyen vagy hasonló.

2018. jan. 8. 14:27
 3/7 A kérdező kommentje:
itt azt olvastam pár hónapja, hogy a főtt tojás sárgűja is jó nekik, de meg vallom őszintén azt nem szívesen adok nekik.
2018. jan. 8. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
a felnőtt mollyt se ártana kicsit változatosabban etetni.
2018. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, de nem ugyanazzal, egy kicsit, mint egy felnőttet.
2018. jan. 8. 15:42
 6/7 patterson ***** válasza:
kb 3 hetes korukig finomra morzsolt lemezes,vagy más száraz tápot,közben a nagyoknak szokásosat,de legjobb külön nevelni őket,úgy nincs gond
2018. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 patterson ***** válasza:
utánna adhatsz fagyasztott artemiát heti 2x,szárazat heti 3x,ha már 1.5 centisek heti 1x tubifex,ez elég változatos,aztán még kigúglizod mit lehet
2018. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!