Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van nektek mexikói axolotl-oto...

Van nektek mexikói axolotl-otok? Írtok róla?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de pontosabban mi érdekelne róla?
2018. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra és "történetekre" lennék kíváncsi, meg hogy hány van, milyen színű(ek), meg arra is, hogy szaporodtak -e már nálad.
2018. jan. 17. 08:04
 3/4 A kérdező kommentje:
[Ui.: Nekem van 2 fehér egy nagy és nagyon szép akváriumba, szép ápolt növényzettel körbevéve! Egy hím és egy nőstény! Évente 2-3 alkalommal(néha 4x is)szoktak szaporodni. A nőstényt egy üzletbe vettem, a hímet egy ismerősömtől kaptam. Volt nekem régebben is, akkor 3 volt, egy fehér nősti, egy sárga nősti és egy vadas hím volt nálam akkor(Azok is többször szaporodtak.). De azokat 25 centis felnőttként vettem, a mostaniakat meg kb 15 cm-esen! Már vannak körülbelül 20 centisek, kb 3 éve élnek itt! Azután vettem a mostaniakat, mikor az előzőek elpusztultak 22 éves korukba.]
2018. jan. 17. 08:04
 4/4 A kérdező kommentje:
És amúgy Sarah-nak és Shawn-nak hívják őket
2018. jan. 17. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!