Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A mexikói axolotl-ot lehet...

A mexikói axolotl-ot lehet társítani aranyhallal?

Figyelt kérdés
Mindkettő a hideg vizet kedveli.

2016. márc. 6. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nemhiszem hogy jo otlet lenne mivel az aranyhal nagyra megni es szereti a nalanal kissebb dolgokat elfogyasztani vagy legalabbis megprobalni elfogyasztani. Es hat az axolotl nagyon erzekeny a kulso behatasokra
2016. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az aranyhal megnő akváriumban max. 20-25 centire. De ekkorára az axolotl is meg tud nőni. Egy 300 literesbe tartanám őket.
2016. márc. 6. 19:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy még így sem jó? :(
2016. márc. 6. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azt hallottam az axolotl-ról, hogy elég sérülékeny, ha az aranyhalak (mert azokból több kéne) el kezdenék csipegetni a kopoltyúját, -ami elég valószínű- annak nem lenne túl jó vége.

És elég drága, meg drasztikus próbálkozás lenne összerakni egy ilyen akváriumot, hogy hátha bejön.


De őszintén szólva gyakorlati tapasztalatom ilyen téren nincs.

2016. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Igen. Kopoltyukkal van a legnagyobb problema. Ha azok levallnak es ha meg tul is eli a serulest akkor ugye paludariumot kell h biztosits mert akkor atvalt tudore ha jol tudom. Ezt emlekezetbol irtam. De nem biztos h pontosat mondtam

Nezz utana. De tenyleg nem jo otlet

2016. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pedig tetszene egy ilyesmi:


https://www.youtube.com/watch?v=2qwWWytqPLA

2016. márc. 8. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!