Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literes akváriumba milyen...

200 literes akváriumba milyen halat ajánlotok sűrű növényzet mellé?

Figyelt kérdés
Milyet és mennyit.

2018. jan. 22. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már elég nagy ahhoz hogy bátrabban válogass. Mennyi tapasztalat van?
2018. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, 30 literesben garnélák... sajnos halakkal nincsenek tapasztalataim.
2018. jan. 22. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj halat.... Lehet más vízi állatot is tartani ekkora helyen. Mehetnek axolotlok is, abból max6 fér el ekkora helyen! Annál több nem, mert eléggé nagyra nőnek(20 vagy 30 centi)!
2018. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: De lehet hal is, kicsire növőkből 5-nél többet rakhatsz(pl pontylazacok, harcsák, díszmárnák, fogaspontyok)! Míg nagyra növőkből lehet 5 vagy 6 is, annál több nem(pl diszkoszhal és vitorláshal; akár egyberakva is).
2018. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#3 vagyok: De halakat és axolotlokat ne rakj egybe, mert akkor vér fog folyni
2018. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az axolotl az nem tetszik, mindenféleképpen halat szeretnék tartani.

Illetve ami nem hal, de jól néz ki, az az almacsiga, lehet abból is lesz majd benne, garnélákkal jól elvolt.

2018. jan. 22. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom, nézd meg milyen fajta halakat lehet kapni ott ahol laksz. Írd fel a nevüket, otthon a díszhalinfon nézd meg melyiknek mi az igénye. Mekkora akvába ajánlják, hány fok az ideális, mennyire kell neki lágyabb víz, mely szinten tartózkodik. Keress hasonlókat, békéseket.
2018. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a "nesze semmi, fogd meg jól" kategória :)

Ezt alapból terveztem, de akinek már volt akváriuma, az tud ajánlani halakat, hogy mik mutatnak szépen sok növénnyel, kinek mi jött be...

Az alapvető hogy utánuk nézek majd.

2018. jan. 22. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra vársz hogy mások mondják meg milyen halakat tarts? Annyi féle van, mind szép a maga módján. Neked mi jön be? Pontyok? Sügerek? Lazacok? Harcsák? Kisebb testű hal, amiből sok lehet, vagy pár nagyobb? Ha most írnának páran, öt ember ötfélét mondana. Nekem bejön az üvegharcsa és a cápamárna. Csak nincs akkora akim ami jó lenne nekik.
2018. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél három vitorlást, 10-14 vörösúszójú vagy serpalazacot, 7 rézfoltos páncélosharcsát. (4 fiú, 3 lány). És 3 törpe szívóharcsát.
2018. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!