Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Arra lenné kíváncsi, hogy egy...

Arra lenné kíváncsi, hogy egy 250l-es akváriumba (100x50x50cm, élő növényzet) ezek a halak jók lennének-e? Vitorláshal 7db Öves díszcsík 3db Stendhal-hal 1db Közönséges algaevőharcsa 2db

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 22:45
 1/6 YourDestiny ***** válasza:
Vitorlásból max. két párt javaslok a természetük miatt. A díszcsík eléggé határeset, elvileg nagyobb hely kéne nekik, de három szerintem már tartható, nem leszel túltelepítve. Kell egy jó szűrés. A Stendhal nem normális, bár 250 literben már higgadtnak kéne lennie, idősebb példányoknál semmi se biztos.
2012. szept. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vitorlások + díszcsíkok + 1db labeo frenatus legyen, az békésebb. Olyan párosítást már én is csináltam régen.


Frenatusból 2-t vettem, de az egyiket vissza kllett vinni, mert halálra kergette a másikat, tehát 1-et hagytam meg, és ő sokáig tök jól elvolt a többiekkel. És az is majdnem úgy néz ki mint a bicolor, csak annyi a különbség, hogy a freninek piros az uszonya is, nem csak a farka. A hal maga meg sötétszürke.

2012. szept. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat SunSun Hw-302 külső szűrőt szeretnék bele.
2012. szept. 30. 10:34
 4/6 Treská ***** válasza:
Stendhal-hal. A nála nagyobb halakat nem nagyon kergeti tapsztalatom szerint. Ha csinálsz neki egy búvóhelet, akkor a kisebbeket se nagyon
2012. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Az a SunSun magában nagyon kevés lesz, meg se fogja tudni mozdítani a vizet, olyannyira meg fogja enni a szűrőanyag a teljesítményt. Nagyjából az 50 százalékával számolj, tahát kb. 120 literig lehet jó. 250 literre kettő kell belőle. Egy abban az esetben viheti el, ha full biológiai szűrésre fogod be, és veszel mellé egy jókora belsőt, hogy a SunSun-t ne terheld feleslegesen mechanikai szennyeződésekkel, valamint a kellő vízáramot is megoldja. Viszont a márkából ítélve arra számíts, hogy hangja nagy valószínűséggel lesz, méghozzá nem is kicsi.
2012. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de lehet hogy nem olyan lesz még én sem tudom pontosan.
2012. szept. 30. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!