Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal meddig nő, és hogy...

Aranyhal meddig nő, és hogy bírja egyedül?

Figyelt kérdés

Üdv.

Ajándékba kaptam két aranyhalat, egy 54 literes akvában... nem tűnt úgy, hogy olyan nagyon jól érzik magukat, meg összeszarták, széttúrták az egészet, szóval átraktam egy eddig csak növényes 150-esbe őket.

Ez volt pár hónapja, viszont azóta egyre jobban dagadnak, mintha muszáj lenne nekik. Van egy ismerősömnek kis kerti tava, és ha kell, akkor oda átraknám őket.

Az egyik turkálja néha a növényeket, azt nem szeretem, a másik viszont csipeget belőlük, ami még jól is jön, mert nem kell annyit metszeni.

Ha csak az egyiket teszem el, akkor külön még ellesznek majd, vagy megviseli őket a magány?



2018. jan. 23. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

megviseli mert társas élőlény, olyan 20-30 cm-re nő vagy ha nyomi testű akkor is legalább fél kilósra.


ez több mint 1 kiló :


[link]



[link]

2018. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 toma781 ***** válasza:
Az aranyhal társas élőlény, legalább 4 kellene belölle és egy 150-200 literes akvárium. 20-30 centire nől. Hiába emeled ki a kérdést akkor is úgy van ahogy az első írta.
2018. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!