Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pénteken "beesett" két polc...

Pénteken "beesett" két polc közé takarításkor az egyik aranyhalam. Ha "most még semmi baja", nem is lesz ezután se?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha eddig birta a polcon , akkor hagyd ott.
2018. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idő alatt már megdöglött víz nélkül
2018. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
:D De bolondok vagytok. :) Nyilván rögtön visszatette az akváriumba, és csak arra kíváncsi, lehet-e a traumának még utólag bármi hatása. Szerintem ha eddig minden oké a halacskával, most már nem lesz baj.
2018. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen!!!! Akkor betettem vissza a helyére(előtte pedig óvatosan leszedegettem a rácsvarodott porcicákat)!


Akkor elvileg jól van?


[Amúgy egy tarka, fekete-fehér-piros; nagyon szép állatról van szó....ha ez számít]

2018. jan. 14. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Bennem egy olyan kérdés fogalmazódott meg hogy hogy eshetett be a polc közé? Mármint takarítás alatt ugye nem egy teljes takarítást értesz hogy kiveszed az akváriumból (ami ugye legalább 200 liter?) a halakat és teljesen kitakarítod?

Csak mert ha így történt az nagyon nagy baj lenne.


Egyébként ha mostanáig nincs jele semminek akkor szerintem nem lesz már baja, nekem is volt hogy amikor lemertem a víz tetején úszó lemetszett növények leveleit hálóval és nem volt tető az akván kiugrott egy xifó a szőnyegre, de leöblítés és visszahelyezés után semmi baja se lett, azóta is megvan.

2018. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ijedtébe kiugrott.

és amúgy 500 literes helyük van. Amúgy 5 hal van!

2018. jan. 16. 12:34
 7/7 A kérdező kommentje:
*és=És
2018. jan. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!