Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van hangtalan vagy majdnem...

Van hangtalan vagy majdnem hangtalan belső szűrő?

Figyelt kérdés
54 literes akváriumom van. Most azt a kínai szűrőt használom, ami a szettben volt. Eléggé zavaró éjjel a zúgása.
2018. jan. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsi mindegyiknek van, hiszen forog,rezonál. Az üveg meg jól vezeti a hangot. Én aládolgoztam az enyémnek, áll bent a vízben. A vezetéket meg csipesdzel odafogattam az üveghez, nem tud hanyettesni. Igy most jó.
2018. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy is érdemes lenne egy erősebb szűrő mert a szettes szűrők gyengék és rossz minőségűek, pont ezért is hangos a tiéd valószínűleg. Például amit én 100 literes szettben kaptam szűrőt most egy 25(!) literes garnélás akvárium szűrőjeként használom, és tervezem lecserélni mert még annak is pocsék.


Egyébként Nekem Atman At-F304 belső szűrőm van és szinte hangtalan, egy icipici zúgása van de nekem kicsi a szobám és simán alszok úgy, hogy azon kívül megy még a külső szűrő is aminek meg majdnem egyáltalán nincs hangja.

2018. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos mindegyiknek van több-kevesebb hangja mivel a rotor viszonylag darabosan jár. A szettben található szűrő általában nem sokat ér a kis szűrőanyag kapacitás miatt, ezért jobb választás lenne valamilyen kisebb külső amit el tudnál rejteni az akvárium alatti szekrényben, ott pedig szükség esetén megfelelően le tudod szigetelni.
2018. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3%
nincs, a külső szűrő sokkal halkabb.
2018. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!