Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen lepesekben tegyem bele...

Milyen lepesekben tegyem bele a 3hete allo vizbe az elso lakokat melyek neonhalak lesznek?

Figyelt kérdés
Mar olvastam, hogy elobb zacskostul bele kell rakni a vizbe, hogy atvegye a hofokot es a zacskos vizet nemszabad beletenni a sajat vizunkbe. Valaki leirna sorban a lepeket?
2018. jan. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha biztosra akarsz menni akkor egy vödörbe öntöd őket. Amibe 5 percenként öntesz egy kis akvárium vizet. Ezt 5-6 szor megismételed, majd hálóval kifogod és atteszed őket víz nélkül.
2018. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mifelénk olyan zacsi van, amire rá van nyomva a telepítés. Beteszed őket zacskóstól, odacsipteted hogy ne másszon el. 15 pecenként öntrssz nekik egy pohár vizet 3x. Negyediknél már mehetnek az akváriumba ha biztos vagy a vízminőségben. Ha nem, kiveszed a zacsit, kiöntöd a hálóba a halakat mosdó felett, aztán spuri.
2018. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendben lement a bejáratás? Nem volt semmi probléma?
2018. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi gond, a szőlő tőkém kicsit megpenészesedett de annak utána néztem és megoldottam a problémát.
2018. jan. 24. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy csinálom hogy erre a célra van egy nagyobb tálam, ezt belerakom az akváriumba, beleöntöm a halakat vizestől. A tál vékony így hamar átveszi a hőfokot, tíz percenként öntök hozzá akváriumvizet, majd fél óra múlva csak a halakat bele teszem, a vizet pedig kiöntöm.

Hány literben lesznek és kiket szánsz még melléjük?

2018. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt a kis penésznek kinéző nyálkát lecsipegetik a halak. meg a garnélák is szeretik
2018. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
126l es megy meg mellé 2anci es 8panda pancelosharcsa.
2018. jan. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!