Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnélák melett tarhatok bettát?

Garnélák melett tarhatok bettát?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Mekkora akváriumban?

Lehet egyébként, a betta kordában tartja a szaporulatot, de ha olyan egyedet fogsz ki lehet zaklatja a felnőtt garnélákat is.

2018. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 l
2018. jan. 28. 14:23
 3/9 A kérdező kommentje:
Olvasgattam kérdésekt nem én tettem fel a többit. Csak azt a kédést tettem fel hogy garnélát tarhatok-e itt...
2018. jan. 28. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
25 l be csak garnélákat és MAX pár csigát gerinces élőlényt 30l felett tartunk
2018. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, jó drága kaja lesz belőlük.
2018. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem lehet, 30 liter alatt gerinces élőlényt nem tarthatsz. A garnéláknak jó.
2018. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Olvasgattam kérdésekt nem én tettem fel a többit."


Ha olvasgattad a kérdéseket, akkor azt is olvastad, hogy mindegyik alá be van linkelve a állatvédelmi törvény, miszerint: "Tilos gerinces állat kifejlett egyedét 30 liternél kisebb űrtartalmú térben tartani." ( [link] Miből gondolod, hogy ez rád nem vonatkozik?


Garnéla meg betta egyébként sem jó párosítás, a betta jó eséllyel gourmet kajának nézi és módszeresen levadássza a garnikat.

2018. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké! Ez igaz! Tudatlan vagyok e téren. Szimpla kérdés volt. Egyenlőre maradok a garnéláknál aztán ha jól megy elvileg kapok egy 54 literest karácsonyra. Ott mivel érdemes próbálkozni? Garméláknál maradnék és mellé raknék egy pár guppit vagy valami mást az megfelene? Mit ajánlotok?
2018. jan. 28. 14:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Garnélák mellé nekem az örök kedvencem a galaxy razbóra vagy az endler guppi, ezek már jól mutatnak 54 literben és egy szép raj már egyben mozog ekkora akváriumban belőlük.
2018. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!