Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 600 literes akváriumban...

Csipi1979 kérdése:

600 literes akváriumban gondolkodok, leirjátok nekem 0-ról mit hogyan kellene? Világitás, szürés stb. ilyenre gondolok.

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
attól függ ,h mit akarsz benne tartani, nagyon más világítás jkell egy high tech növényeshez meg egy sügéreshez, nagyon más szűrés kell egy nagy testű ragadozós akváriumhoz mint apró rajhalakhoz. konkretizálj, egyébként nekem is hasonló méretű akváriumom van.
2018. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 patterson ***** válasza:
ne várd már el hogy könyvet írjon neked erről valaki...Horn-Zsilinszky : Akvarisztika,de letölthető PDF-ben is,a neten meg ezernyi linket találsz,kezdő akvaristáknak,olvass,tanulj...keress rá dolgokra ! senki nem kezd 600 literrel sztem...a tököd leszállna hogy üzemeltesd, meglátod mit bírsz,mire vagy képes,kezdj egy 100-150 literessel...azzal is lesz elég dolgod !
2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
330l a jelenlegi akim, malawi sügeres, csupán gondolkodm egy 600asban ezèrt kèrdeztem hogy egy akkora mivel másabb.
2018. jan. 30. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
semmivel, dupla akkora szűrőfelület, minimálissal több fény.
2018. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem 2 db tetra 1200 szűri, meg van egy aquaelreef 2600 áramoltató, az az egyik sarokba hajtja a mulmot, amit egy kis aquael fan 2 vel felszedetek, ideiglenesen kapcsolom csak be, biológia szűrés nem alakul ki benne.

az új is malawis lesz?

2018. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ùjba tanganyikai halakat szeretnèk,tehát nagyobb testü halakat,köszönöm a tanácsokat...egyenlöre marad mèg 330literes.
2018. jan. 31. 04:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ùjba tanganyikai halakat tehát nagyobbakat szeretnèk,de ez mèg a jövö zenèje..
2018. jan. 31. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!