Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem eszik a csigaevőhal?

Miért nem eszik a csigaevőhal?

Figyelt kérdés
Az akváriumban folyton letelepszenek a csigák. vettünk csigaevő halat, de azt már nem is érdekli, hogy hány csiga veszi körül. mindig csak az elején bekap párat és kész passz ennyit evett meg.

2018. febr. 5. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a "csigaevő hal"? Valamilyen botia? Pontos fajta kellene, ugyanis elég eltérő változatok vannak, arról nem is beszélve hogy nagy akváriumba valóak csak.

Hány literes az akvárium, milyen és hány hal van benne?

2018. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Öves díszcsík azt hiszem. Most olvastam utána és én arról nem tudtam, hogy megnő az eladó erről nem szólt pedig mindig szokott szólni, ha valami fontos tudni való van. Már évek óta tartunk ilyen halat, de nem nőttek meg nagyra lehet, hogy valami tenyésztett változat vagy, nem tudom.
2018. febr. 5. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány liter az akvárium? Csak mert ennek kb 400 az alap...az pedig hogy nálad nem nőtt meg akkorára azért van mert kicsi helyen van folyamatos mérgezésben. Az eladók meg már csak ilyenek, nem náluk kéne helyben tájékozódni hanem előre, a hal megvétele előtt a neten vagy könyvekben, mert ez a te felelősséged.
2018. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak 54 literes. Ez kínzásnak számít? Bűntudatom van.
2018. febr. 5. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, annak számít.
2018. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ráadásul csapathal legalább 4 halat illik belőlük venni, azt a boltot hanyagold. Annyi a szerencséd h lassan nőnek, szerezz nekik másik gazdát, és vegyél Helena csigaevő csigát, 54 literbe elég 2 darab is.
2018. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és etess kevesebbet, csak túletetés mellett szaporodnak el.
2018. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 6. 15:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!