Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta mellé milyen halat...

Toma781 kérdése:

Betta mellé milyen halat lehet rakni?

Figyelt kérdés
54 literes akváriumban lenne és érdekelne hogy milyen halat lehetne mellé rakni amivel nem bántják egymást? Gyöngydánióra gondoltam de nem tudom hogy az megcsipkednée vagy gömb mollyra azokat esetleg lehetne?
2018. febr. 7. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit mert a betta SZINTE semmilyen hallal nem rakható össze
2018. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg ekfoltos razbora, a Galaxynak sok a 28 fok.
2018. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vagy egy csapat kisebb testű corydoras.
2018. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ekkora helyen egy csapat panda cory mellett nem raknék semmi mást. Aminek jó ez a hőmérséklet annak kicsi az akvárium (ilyen a gömb molli is), aminek meg jó ez a méret magas a hőmérséklet. A panda corydorasnak még elmegy mindkettő.
2018. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
54-litrbe esetleg más törperazbórákból lehetne egy kisebb rajt tartani mellette, több fajnak is megfelel a 27-28 és kb 40-litertől tarthatóak. Származási hely szerint is passzolnak, azt viszont nem tudom hogyan viszonyulna ezekhez az apró halakhoz a betta. Ékfoltosokkal nálam jól elvolt, csak ettől jóval nagyobb helyen. Dús növényzet mindenképp ajánlott ha társítod. A pandákkal biztos, hogy nem foglalkozna és azok sem vele.
2018. febr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!