Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 90 literbe hány guppi mehet?

90 literbe hány guppi mehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy bruttó 94,5 literes akváriumom, hány szivárványos guppit tehetek bele, amik szépen is néznek ki, és jól is érzik magukat.

Többi hal, amit szeretnék nem ajánlott ilyen kis akváriumba, szóval max. csigák lesznek mellette, vagy garnélák.



2018. febr. 19. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
94,5 liter az nem kicsi.
2018. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gurámit (nem a törpét), Xipho-t, vagy esetleg vitorlást szeretnénk még, ezeknek kicsi.
2018. febr. 19. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha innen nézzük, valóban nem nagy. D

De van olyan gurámi aminek azért nem rossz(méz,gyöngy), 4 mexikóinak éppen elég. A vitorlást én se mondanám jó választásnak.

2018. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak hím guppikban gondolkodsz, a maximális testméretük 4 cm, így 22-23db fér el, ha 1l víz/hal cm-t számolunk. A nőstények valamivel nagyobbra nőnek (5-6cm) így, ha azokat is szeretnél kevesebben férnének el és nemtudnál mit kezdeni az állandó szaporulattal. Garnélákat nem ajánlok melléjük mert elég stresszes állatok, én régebben, mikor guppikkal és plattikkal akartam őket tartani állandóan molesztálták a garnélákat, hiába volt dús növényzetű az akvárium.
2018. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
ha jó a szűrés és hetente cserélsz vizet egy 20-25 darab mehet. persze csak hím.
2018. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!