Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 21 guppi 5 fekete tetra és 1...

Toma781 kérdése:

21 guppi 5 fekete tetra és 1 algaevő 80 literbe ez így jó?

Figyelt kérdés
Van egy 300 l/h-s és egy 400 l/h-s szűrő. Szerintem kicsit sok de az egyik ismerősömnek eltört az akváriuma és nem tudta hova rakni a halakat ezért nekem adta őket.
2016. jan. 31. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat guppykat szerintem meg fogjak tepkedni a tetrak idovel. Algaevo milyen? Ha a kozonseges algaevorol veszelunk akkor nagyjabol eleg neki a hely de 12-13centisre no meg. Es szerezz melle egy part. Ha vannak az orran ilyen tuske szeru kinovesek akkor him es nostenyt szerezz melle. Ellenkezo esetben forditva. A guppykzol meg ha jot akarsz szabadulj meg mert nagyon gyorsan tulszaporodnak vagy max vegyel valamilyen diszcsuka felet. Azok megeszik a kicsiket. Arancsukat vagy vorostorku csukat. A tetrak melle meg vegyel meg minimum 2t. A guppykbol meg egy olyan 10et adj le halasnal ha mar nem kell tobbe a haverodnak
2016. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát igen...

A tetrák mellett a guppik nem biztos, hogy hosszú életűek lesznek, főleg a hímek.

Ráadásul a tetrákból minimum 10 fős csoport kellene, és a rajnak 120 liter.

Ez így nem lesz jó, a guppik szaporák is (bár a tetrák reggelre fogják megenni a kicsiket), körülbelül 16-18 hímguppinak elég csak, tetrák nélkül.

2016. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereznék még egy algaevőt és elpasszolnám a tetrákat.
2016. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tetrák még a közönséges algaevőt is csipkedték, nemcsak a guppykat ugyhogy én el passzoltam őket.
2016. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre úgy tűnik hogy nem bántják egymást
2016. febr. 1. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd fogják.

Egyébként is túl vagy népesítve.

2016. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!