Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudnám rávenni? Vajon...

Hogy tudnám rávenni? Vajon bemenne? Rálehet venni?

Figyelt kérdés
Vettem egy bettát egy nagyobb akváriumba. (Tudom hogy jón eki a kicsi is de az nem tetszet) Vettem neku egy nagy halálfejet és szeretnem valahogy rávenni hogy használja. Már próbáltam berakni de nem akar kijonni. Aztan kivettem nehogy valami baja legyren.

2018. márc. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora a "nagyobb" akvárium? Egyébként nem, nem jó neki a kicsi amennyiben az 30 liter alatti.

Nem tudom, a halálfej meg hasonlók nekem giccsesek, soha nem raknám be az akváriumba mert természetellenesek, azonban a halnak ez csak egy bujóka, nyilván ha megszokja használhatja, de a betta nem egy igazán bujkálós fajta hal.

A halat viszont ne rakd bele, mert ez nem egy kutya hogy a helyére parancsolod, úgy látom nagyon el vagy tévedve az akvarisztika témában. Hogy tartod a halat? Szűrője milyen? Melegítő hány fokra van állítva? Milyen időközönként csinálsz hány százalékos vízcserét? Fedett az akvárium?

2018. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%

Berakod, meg kiveszed? Nem egy tárgy az! Próbáld neki oda tenni a kaját.

Lehet kicsi a nyílás, és nem tartja biztonságosnak a használatát.

2018. márc. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!