Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla szaporulatot mivel...

Garnéla szaporulatot mivel lehetne kordában tartani?

Figyelt kérdés
Beindultak, valamelyik petés mindig. Üveggarnéla, esetleg egy magányos ragadozó? 30 literes alvárium, van valakinek tapasztalata?
2018. márc. 10. 12:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Rendeltem egy 40 literes ívelt akváriumot a garnéláknak, hogy elférjenek. Na hozott a postás egy 60 litereset. Ez nem fér a gyerekhez, nekem meg kicsi. 100 literest szeretnék.
2018. márc. 10. 18:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Az hogy sikerült? Helyben kellett volna reklamálni, úgy a leggyorsabb, de van azt hiszem 30 napos elállási lehetőséged az internetes vásárlástól, így jelezned kell a cégnek hogy mi történt és visszaveszik.
2018. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
utolsó darabok, költözött a cég. ha leírom mennyibe került, dobtok egy hátast.
2018. márc. 10. 18:35
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért, mennyibe? És ha ilyen drága akkor miért rendelted meg?
2018. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
2480 volt
2018. márc. 10. 18:54
 16/19 Salx Narval ***** válasza:
Ennyi pénzért tényleg ajándék, viszont ebbe már mehetnek halak a garnélák feletetésére. Valami megoldást biztosan kitudsz találni az elhelyezését illetően.
2018. márc. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja hogy olyan olcsó volt azért dobjuk el az agyunkat...:D Ennyiért tényleg megérte még akkor is ha nem ezt szeretnéd beüzemelni, valahova biztos tudod rakni addig amíg gyűjtesz nagyra. De ebbe már nem lesz jó az előző szűrő és melegítő főleg ha halakat is raksz bele.
2018. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Pont az a bajom, ebbe semmi se jó a régiből. Ha meg televedzem cuccokkal és egyszer lesz 100-as, abba megint nem jó. Nem akarok feleslegesen költeni. Vagy berendezem és lemondok a nagy akiról. Csak hatvan liter nagyon lekorlátozza a lehetőségeket. Fajtában, létszámban egyaránt.
2018. márc. 11. 12:09
 19/19 anonim válasza:
Egyébként ha nagyo nnem tudtok szabadulni tőlük én örömmel vennék belőlük. Kell egy kis változatosság.Ha aktuális még, írj rám
2018. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!