Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az előbb az egyik halam...

Az előbb az egyik halam megette egy másik halam ürülékét. Ettől lehet baja?

Figyelt kérdés

Kb két éve tartok halakat, de eddig ilyen sose fordult elő, hogy miközben az egyik halam épp ürít odauszik egy másik és megeszi, kicsit meglepődtem mert ilyet még sose csináltak. Ez mitől lehet és lehet valami baja tőle?


Péntekenként nemszoktam nekik adni enni, azon kívül felváltva kapnak lemezes és fagyasztott eleséget minden nap.Az etetéseket mindig végig nézem és minden hal jut élelemhez, ezért nemhiszem, hogy alultápláltság lenne az oka.


2018. márc. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baja sem lesz. MEllesleg ezt sokszor csinálják, csak ezek szerint te vélelten még nem láttad soha
2018. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam. Pedig elég gyakran figyelem őket, nemértem, hogy nemfordult eddig elő. :D
2018. márc. 13. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is gyakran láttam már, tök normális bár tényleg furcsa dolog. :D
2018. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Falánk sügéreim vannak és mindent bevesznek, amit látnak, így a kakát is, de később ki szokták köpni.
2018. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!