Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két kutyám van, az egyik...

Dr.Borbényi Elekné kérdése:

Két kutyám van, az egyik megeszi a másik ürülékét. Miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idősek a kutyák? Melyik eszi fel az ürüléket?
2012. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és mit kapnak enni ?
2012. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a kuyták általában azért eszik meg az ürüléküket mert hasonlít a táp szagára amit kapnak..ezt a saját megítélése alapján dönti el és ahány kutya annyi ízlés/szaglás.
2012. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rygel válasza:
Az okát nem tudom, de ez sajnos normális a kutyáknál. Nekem is van 2 kutyám és 4 macskám, Tett rola a nőstény macskánk, hogy 4 cicus legyen a háznál. :D Az én kutyáim még a macskákét is megeszik, ha az utcán sétáltatod a kutyád és talál akármijen ürüléket, kísérletet tesz rá, hogy azt is megegye, csak sajnos nem sikerült rájönnöm, miként lehetne a kutyust leszoktatni rola. Érdekes módon ez afféle kutya szokás. Ürülék evő macskát még sosem láttam. :D
2012. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!