Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ancikat minden nap kell...

DenSziszkó kérdése:

Ancikat minden nap kell lesüllyedős algatablettával etetni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 20:29
 1/6 Hfghnrxhx válasza:

Én 2 naponta szoktam adni nekik tablettát...

Mert amúgyis mindennap kicsivelt több kaját adok a többi halnak,hogy maradjon nekük is!

2018. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:

Nem, de más halkaját, forrázott és félig főtt zöldségeket azért kaphat. Ne feledd dögevő is ezért állati eredetű kaja is kell neki néha, továbbá valamilyen fa, ill gyökér fontos az akváriumába az emésztésük javítása érdekében.

(akár egy kéregdarab vagy szárított falevél is megfelelő)

2018. márc. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

annyival egészíteném ki , hogy az állati eredetű kaja fagyasztott eleség legyen

pl ; artemia , fehér szúnyog, tubifex...

2018. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. márc. 23. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Én többször megpróbáltam neki uborkaszeletet, friss salátát és algatablettát is adni. Rá se hederített, inkább az üvegen nyalakodott. Az ubi szelet is 3 nap után indult foszlásnak a fenéken, érintetlenül.
2018. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
A fiatalabb példányokra jellemző, hogy csak algázgatnak és az is elképzelhető, hogy a nyers zöldség nem annyira vonzó mint a puhább forrázott és félig főtt. Az alga tablettára viszont nem tudok mit mondani, az enyém ölne érte.:D Én az afrikai sügéreimnél tapasztaltam hasonlót, egyszerűen nem fogadják el semmilyen formában a zöldségeket, sem azt amit én adok, sem a számukra készített gyári mix-et. Videón láttam ugyan ilyen a halakat azok két pofára tömték magukba a felkínált zöldségeket, az enyémek csak algatablettát és élő algát esznek, meg állati eredetű kaját. 8-éve kitartóan próbálkozok de semmi eredmény egyszerűen nem kell nekik semmilyen formában semmilyen zöld.:D Csak azért írtam, hogy ne keseregj e miatt, van ilyen.
2018. márc. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!