Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól tartom így a halamat?

Bamboochatheone kérdése:

Jól tartom így a halamat?

Figyelt kérdés

Tudom picit kicsi az akvárium, lehet emiatt szokott néha kiugrani.

Kép: [link]



2018. márc. 23. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes!! Ha még vizet is raksz hozzá...:))

Kissé túl szőrös ez a hal!?

2018. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt javasolnám, hogy ha majd teljesen feltöltöd az akváriumot, SEMMIKÉPPEN ne fedd le.


Nem vagyok egy nagy szakértő, de nekem úgy tűnik, hogy itt egy olyan fajról van szó, amely hosszú távon (értsd: 1-2 perc után) nem viseli jól a lefedett akváriumot...


Illetve azt is javasolnám, hogy amikor majd az akvárium feltöltésével próbálkozol, akkor 1. távolítsd el a törékeny tárgyakat a környékről, 2. viselj láncinget, kesztyűt és arcvédős sisakot.


Amúgy nagyon szép állat, nekem is van hasonló. Ez a Scyliorhinus retifer tenyésztett változata, nem?

2018. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez algaevő?
2018. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább húsevő, ragadozó életmódot folytat de nem veti meg a száraztápot sem. :) Köszönöm a hasznos válaszokat, mindet értékeltem. ;)
2018. márc. 23. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a zebra pleco egy eddig ismeretlen alfajáról lehet szó. (Hypancistrus zebra sp."Felis"?) Meleget, magas oxigéntartalmat, sok búvóhelyet igényel, húsevő, többnyire éjszakai életmódot folytat...
2018. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka kijön a vízből ??:)))
2018. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, általában éjszaka aktív ez a különös halacska. :D
2018. márc. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!