Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet hogy nem is egy flowerho...

Lehet hogy nem is egy flowerhornt vettem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy flowerhornt és furcsállom az árát csak 2900 ft volt itt egy kép róla nézzétek meg [link]
2018. ápr. 8. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyi idős a hal, meg nem is nagyon oldalról van fényképezve, de nem látom a feje után közvetlenül a hátán azt a jellegzetes dudort.
2018. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még fiatal küldök egy másik képet
2018. ápr. 8. 13:29
 3/6 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 8. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:
színes törpesügér vagy nílusi szájköltő hal is szóbajöhet
2018. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"színes törpesügér"

Na, te sem láttál még közelről Nannacara anomala-t...


Kérdező, szerintem te ezzel másszál fel Monsterfishkeepers.com-ra, ott hamarabb kapsz választ. Egyébként azt ne felejtsük el el, hogy egy ember alkotta hibrid halról van szó, baromi sok színváltozattal. Ráadásul baromira nagy a szórás minőségben és 3000Ft-ért ne díjnyertes halak féltve nevelt ivadékát várd.


Egyébként texasi sügérrel szokták a legkönnyebben és a leggyakrabban összekeverni, ugyanis annak a hibridjéről van szó.

2018. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Én annak nézem és szerintem mutatós hal lesz ez már most látszik rajta, még akkor is ha történetesen nem felel meg a tenyésztői kívánalmaknak.
2018. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!