Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajanlotok 120 literbe?

Symmer kérdése:

Mit ajanlotok 120 literbe?

Figyelt kérdés
sziasztok, tervezgetem egy 120 lityis aksi beszerzeset, az elovilaghoz egyelore nincs semmi ihletem. Otletek?
2018. ápr. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézelődj, minden halnak meg van adva hány liter a minimum, és hogy milyen körülményeket követel. Ha választottál néhány összeillőt gyere vissza és kérdezz hogy jók lesznek-e, de így a látatlanba nem lehet csak úgy dobálózni.

Milyen szűrőd van?

2018. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Pézsmateki szupercuki!
2018. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

eloszor is egy kulso szurot,-nagyon szep vizet csinal, és megéri

és amit az 1. kuldott honlap eleg jofele, de sajat velemenyem h a minimum helyigeny az nem a legjobb, ill halak se valoszinu h sokaig birjak, vagyis en ugy neznem h kb aminek 70l a minimumja az már élhet a 120 asba


+1 ha azt irja h tartasa nehez az nem jelent sokat, vagyis barki barmilyen fajtat tudd tartani csak raforditott ido kerdese, am nagyjabol annyik a nehez tartasu halak h elő kaja kell neki+figyelni kell vizminosegre, és ezek olyan dolgok amit barki barmikor egy het alatt megtanul, (kiv: h menyi kajat adjunk a halnak, és h ha veszekednek mit kene tenni, meg ha ikrazas van, de ezek jonnek maguktol, vagy google)


ja és én a guppit nem ajanlanam, mert nagyon gyorsan tulnepesednek, kiveve ha csak hímek vannak, és nostenyek nem szepek anyira hogy megerje csak azt tartani..


de utso tipp: menj be a boltba és nez ki egy ket meno halat, neten megnezed h kb mekkora a helyigenye, mikor kezdo voltam 54l-esbe eladtak egy aranyguramit... aztse tudtam h mi az h akvarisztika, ma se tudom hisz mindig tanulunk, am élőben teljesen más mint neten, vagyis menj be egy nagy boltba és nézegess


am par halacska:

[link]

[link]

én bettát csak neon hallal hallotam h jol ellene-olyanok kozul akik uszkalnak, és nem fenéken vannak stb.. (1 him es 3-4 nosteny+neonok) [link] annyi h a bettaim inkabb a melegebb vizet szeretik

[link]

eleg jo kis hal, ha meno az aksija, ha nem akkor nem erzi jol magat



[link]

egyik legmenobb suger szerintem, bekes kicsit felos is, de nagyon szeretem oket, én édesvizben tartom nem tudom h jo-e de 2 evet már kihuztak, és nem vettem eszre h panaszkodnanak


és akk egy példa hogy miert ne a minimumot nezd:

[link]

elvileg 120ban elvan de gyakorlatilag 15cm hosszu kb és egy 120les aksi neha csak 70cm hosszu, vagyis 4,5x "fér el benne" kb


még egy otlet én lehet h csinalnek egy csapathalos aksit, egy kisseb fajta(ákkal) hallal(kkal)

és az is eleg meno


bocsi hosszu lett


am sok sikert a hobbihoz :D

2018. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség hogy a betta csak neonhalakkal jönne ki a fenéklakókon kívül? A betta és a kék neon pont nem is tartható együtt, mert a kék neon hidegebb vizet igényel. A vörös neonnal lehet tartani. De egyébként más békés nem csipkedős azonos paramétereket igénylő halakkal is lehet, minden csak hely és az adott betta temperamentumának kérdése.


A külső szűrő sem azért kell hogy "szép" legyen a víz, hanem hogy káros anyag mentes.

2018. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
kár, hogy a neon és a betta más hőmérsékletű vizet igényel, szóval egyenesen szar tanács...
2018. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah latom tudjatok a latin neveket--nezd h mien linket kuldtem.. és az is neon csak voros
2018. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 patterson ***** válasza:
gugli..akvarisztika kezdőknek...
2018. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!