Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sürgősen vizet kell cserélnem,...

Sürgősen vizet kell cserélnem, mennyi idő alatt szellőzik ki a klór?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Friss akváriumom van, 180 literes, biostart bacikkal ment egy hétig csak növényekkel, és tettem bele haltápot, hogy segítse a fejlődést.

Ma vettem bele két ancit, és nagyon gyorsan veszik a levegőt, vörös a kopoltyújuk...

Előkészítettem a vizet cserére, de nem szeretném holnapig húzni, ma este 9-10 körül cserélhetném nekik?



2018. máj. 19. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Korai volt még halat rakni bele. A kopoltyúmozgás gyorsasága a stresszre is utalhat, a vörös kopoltyú pedig nem rossz dolog. Amúgy is territoriális halak, majd megfigyelheted hogy amikor zavarják egymást milyen gyorsan jár majd a kopoltyúfedél! De egyébként igen, estére már cserélheted. Ha fel akarod gyorsítani a klórpárolgást akkor belerakhatsz egy légpumpát és a buborékozástól hamarabb távozik belőle.
2018. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
addig se várj, most cserélj azonnal 50% ot
2018. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!