Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel pucoljam tisztára?

Mivel pucoljam tisztára?

Figyelt kérdés

Kaptam egy akváriumot, de eléggé el volt hanyagolva. Egész éjszaka vízkőoldóban állt, mosogattam szivaccsal, ecettel, mindennel próbáltam. Szerintem ragasztó lehet rajta. Ötletek, hogy hogyan szedjem le?

[link]

[link]



2016. júl. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem az csak vízkő, de lehet a fényviszony miatt rosszul látom, esetleg ecettel próbálkozz.
2016. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy fél órán át pucoltam ecettel.. szerintem már beleitta magát az üvegbe, vagy fogalmam sincs
2016. júl. 4. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Sósav.Ha az nem szedi le,akkor valami festék,vagy ragasztó lehet.Esetleg megpróbálhatod akkor higítóval.

Sósav után nagyon öblitsd ki!!!!!


Én is sósavaztam mikor vettem,mert mocsárakvárium volt,mint a kisbalaton.Sósav itán a kertbe kerti csaprol öblítettem percekig.

2016. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!