Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek vagy valaki...

Mi a véleményetek vagy valaki használ-e akváriumba haletető gyűrűt? Nekem praktikusnak tűnik, könnyebb lenne kiszedni az esetleges maradékot.

Figyelt kérdés
Link: [link]

2018. máj. 19. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen felesleges, mert az esetek nagy részében fagyasztottal etetek és az amúgy is lesüllyed. A fennmaradó részben meg kevés a lebegő lemezes vagy szárított táp és ott is inkább áztatott granulátumot használok ami szintén lesüllyed.


De aki szárazzal etet főleg annak hasznos lehet.

2018. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, ez csak akkor ér valamit ha tartósan a felszínen maradó kajával etetünk, de igazából én még ott sem látom szükségét. Mindenféle etetőm van, többek között ehhez hasonló is, gyári és saját készítésű is de nagyon ritkán használom őket. A legnagyobb hasznát talán az élő tubifex etető tölcsérnek vettem és az ivadéketető tálcának. A száraz kajákat én is áztatva adom, az élő vagy fagyasztott kajához szintén nem kell. Ha néha lemezest adok akkor pedig jobbnak látom ha csak annyit kapnak ami azonnal elfogy és előnyösebb ha kicsit elterül a kaja a vízen mert így a kisebb, félénkebb halaknak is jut. Ennek a gyűrűnek én semmi hasznát nem vettem.
2018. máj. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. máj. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!