Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdő Lovas vagyok, szerintete...

Kezdő Lovas vagyok, szerintetek érdemes venni lovaglócsizmát? Olvastam, hogy itt sokan nem tartják praktikusnak, de én szeretnék mert tetszik.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert jobban tartja a bokát, így jobban tudsz figyelni a lábtartásodra. Nekem kezdőként sokat segített. Teljesen más volt mint egy átlagos edzőcipő.
2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségűt veszel, és nem sajnálod rá a pénzt mindenféleképpen megéri! Ha viszont nincs rá elég kereted (50-60ezer) akkor szerintem egy lovaglócipő + chaps kombinációval jobban jársz.
2013. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pivekla ***** válasza:

Nem a lovaglócsizmával van a baj hanem az anyagával, a gumival.

Inkább bőrt javasolnék, kérdés hogy áldozol-e rá alsóhangon 20-30 ezer forintot hogy beruházz egy tartós és jó minőségű darabra.

Ha a gumi lovaglócsizma tetszik, abban sem akadályoz meg senki hogy azt vegyél, csak felhívjuk a figyelmedet hogy nem jársz vele jól, mert nem kellemes viselni, a lovaglásban pedig jó esetben nem divatozunk hanem célszerűen öltözünk és öltöztetjük fel a lovunkat is.

2013. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pivekla ***** válasza:

Bőr lovaglócsizmát pedig használtan nézegetnék, különben nem jössz ki 40 ezerből sem ha normálisat akarsz.

A minap viszont láttam egy minőségi csizmát (bolti ár majdnem 50.000) alig használtan 26.000 forintért, ha érdekel megkeresem neked.

2013. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én erre a tipusra gondoltam ilyet szeretnék:

[link]

2013. jún. 19. 21:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Lovaglócsizmát akkor vegyél, ha már megállt a lábad a növésben, mert nem olcsó. A gumi lovagló pedig iszonyat kényelmetlen, nyáron meleg, beleizzadsz, télen pedig nagyon hideg, maximum ganézásra való, arra viszont tökéletes.


A legjobban egy bőrlovagló cipő + lábszárvédő combóval jársz, ez olyan együtt, mint egy csizma, mert tartja a bokád, viszont melegben lovaglás után csak leveszed a chaps-et és nem melegít feleslegesen.

Egy jó tanács: ha hasított bőr lábszárvédőt veszel, soha nem mosd ki lavórban/gépben/folyóvízzel mert iszonyatosan megkeményedik a bőr. Enyhén nedvesített kefével pucold.

2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én is ezt a csizmát néztem ki magamnak elősször :D nekem azért nem ez lett a választottam mert sehol sem kaptam meg..
2013. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pivekla ***** válasza:

Szimpatikus csizma, jól járhatsz vele. :)


Amit pedig az imént említettem:

[link]


[link]


[link]


Facebook-on találkoztam vele, 38-as, ha tetszik akkor privátban elküldöm az illető nevét akit meg kell keresni.

2013. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pivekla! ha megkeresnéd azt a csizmát és küldenél linket megköszönném.
2013. jún. 19. 21:49
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. jún. 19. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!