Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy oxelotot. Többi...

Szeretnék egy oxelotot. Többi lent?!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy oxelotot mivel nagyon megtetszettek. Én azt opvastam hogy akvárium kell nekik minimum 60x 38x 30x. Ez igaz? Illetvek miket esznek? Bementem állatkereskedésbe ott azt mondták hogy száritott halakat és előket illetve tücsköket. Ez igaz? Tanácsokat írhattok!

#Oxelot
2018. jún. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát most kellett gondolkozzak hogy mit is szeretnél...először tanuld meg az állat nevét, nem oxelot (hirtelen azt hittem ocelotot szeretnél, mondom az mióta hal kategória?) hanem AXOLOTL.

[link]

Ez csak egy hely ahol írnak róla, tudod google a barátod, ahogy nekem is az volt hogy megkerestem neked. Legyen már benned ennyi hogy veszed a fáradtságot és tanulsz róla. És mint látod fele akváriumméret sincs meg neked amit igényelne, mert a minimum az 50x100 alapterület. És hűtés kell neki mert a hűvösebb vizet szereti, ami baromi költséges.

2018. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először én is az ocelotra gondoltam, de azért elég nehéz lenne egy 60x38x30-as akváriumban tartani. o.O
2018. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oxelo? A Decathlonban kapni, 6e-35e között van az ára. Akvárium nem kell hozzá, esetleg kiegészítőket, matricákat vásárolhatsz, ha nagyon akarsz. Az alkatrészellátása jó, ezért szokták választani, és jól gurul.
2018. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haa nevét se tudod leírni, inkább ne akarj tartani
2018. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!