Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200 literbe milyen halakat...

Symmer kérdése:

200 literbe milyen halakat tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,

Vettem egy 200 literes akvariumot, eredetileg diszkoszokat akartam benne tartani , de beszeltem egy szakemberrel és ő inkabb 300 litertől ajánlja őket. Ez esetben viszont nincs ötletem, gondolkodom gurámikon valamilyen rajhallal, de szívesen olvasnám a ti ötleteiteket is.


2018. jún. 25. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló méretekbe tervezek dél amerikai biotópot. Halak fajai még hatalmas kérdőjel, de valószínűleg pomtylazacokkal lesz benépesítve :D
2018. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tanganyikai sügéreket, de ha a diszkosz tetszik gondolom a vitorlás is, közel diszkosz áron tudsz venni vadon fogott példányokat, a Leopoldi a legkisebb testű.

Mehet pontylazac+corydoras+apistogamma tarsítás. Ha tetszik a gurámi az is mehet, bár ők is nagyok mint a vitik (gyöngy gurámi, kék gurámi) mást nem tennék melléjük csak talaj lakót, pl pakisztáni diszcsík.

2018. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maroni akarát (Cleithracara maroni), fekete fantomlazacot (Hyphessobrycon megalopterus), áttetsző pontylazacot (Pristella maxillaris). Egyiket sem bonyolult tartani, engem pont érdekelne egy "randa barna" akvárium visszafogott világítással, ágakkal, levelekkel, egy kevés növénnyel.


Egyébként én még kisebb méretű kalászhalakon gondolkodnék egy marék Corydoras. Izgalmasabb a családi életük, mint a Barátok közt, szépek, színesek... ;)

2018. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!