Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja a halamnak? SOS

Mi a baja a halamnak? SOS

Figyelt kérdés
Már kb. 4 éve meg van a két halam. De most az egyik az akvárium alján van, C alakban kifacsarodva, és nem tudja magát kiegyenesíteni pedig látszik rajta h. küzd, próbál úszni, de így oldalt fekve ebben a rendellenes pózba visszaesik mindig.
2018. jún. 30. 03:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyomor- agy bélgyulladással produkálnak a halfélék rendszerint hasonló tüneteket.


De azt se ártana megtudni, hogy milyen fajta halak. Kérlek, írd ide, nagyon fontos lehet.

2018. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*agy=vagy


Bocsi, elírtam!

2018. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Faj, hely, szűrés. ezeket add meg légyszi.
2018. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos reggelre meghalt. :(( A barátnőmtől kaptam még anno, így nem tudom milyen fajtájú. A szűrő: Pacific P-F301. Ketten éltek egy ilyen akváriumban:

[link]


Hogy tudnám ezt megelőzni a másik halnál? (Kommentben nem hagy linkelni képet a halról, ha akarjátok privátba küldök, hátha úgy sikerül.)

2018. jún. 30. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy tanulsz is valamit az akvarisztikáról. Azt se tudod milyen fajta? Hogy tudtad így a megfelelő igényeket biztosítani ráadásul egy 20 literes akváriumba amiben nem is tarthatnál halat, mert törvény is előírja hogy tilos 30 liter alatt gerinces állatot tartani? Négy évig eszedbe se jutott? És mielőtt kérdezed hogy miért gyártják ezt ha nem lehet benne halat tartani hát azért, mert garnélának meg csigáknak tök jó és mert a hülyék megveszik a halaknak is.


Derítsd ki hogy milyen fajta a másik, vegyél egy nagyobb akváriumot és biztosítsd a megfelelő körülményeket, vagy ajándékozd el. Hogy néz ki a másik hal?

[link] itt keresgélj hogy milyen fajra hasonlít.

2018. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja látom már megpatkolt szerencsétlen.

Én vagyok a privát írója, akinek a képeket küldted.

2018. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*a négy képet
2018. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Tájékozódnod kellet volna--először is--arról, hogy kis p..icsányi 20 literes "akvárium-fonnyadékba" nem szabad halat tenni, mert rövidesen úgyis megdöglenek(lehet, hogy csak sok-sok év szerencsétlen vegetálás után, de hát azért hagyjuk a picsbe, mert ez állatkínzás). Belepusztul a hal a saját sz..arába, mert ugyanis egy ekkora kis fikusz aksiba max vízicsigákat, növényeket(akár élő, akár műnövényt)vagy éppen akváriumi garnélarákokkat lehet tartani.
2018. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*kellet=kelett


Bocsi, elírtam!

2018. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is kelett, hanem KELLETT! Francba, még egyszer elgépeltem.
2018. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!