Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Baj ha Red moor fa egyik ágát nem lepi el a víz?

tehát nyitott az aksim és kilóg az akvárium vízéből a fa egyik ága mert nekem így tetszik , az baj vagy veszélyes a halakra nézve mert nekem valaki azt mondta hogy a víz és a levegő érintkezésénél rohadhat ....

júl. 1. 20:06  Privát üzenet  

A válasz
Elvileg nem baj, sok helyen láttam már így. Nyilván karban kell tartani, de úgy gondolom hogy a maximum keletkező penészt le lehet törölni a heti vízcseréknél.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 1. 21:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Üdv. Guppyhal:Egyik oldala dagadt csak meg, féloldalasan úszott, most már szinte majdnem a hátán, teljesen féloldalasan úszik, és az alsó része lehajlik, és 90 fokot zár be....
Márványos gőtéim közt egyik hím "mássza" a nőstényt. Az ELADÓ pedig AZT MONDTA, hogy az egy IFJÚ HÍM, NEM nőstény. Most akkor nőstény, vagy ezek 3uz1k?
Az egyik halam esténként a szűrő tetején pihen. Ez baj vagy csak szeret ott lenni?
MI TÖRTÉNHETETT? Még február elején is láttam az aranyhalakat a kerti tóban de szinte egyik napról a másikra az összes eltűnt!
Üdv! Ma reggel az egyik crassula ovata a képen látható állapottal fogadott. Egyik ág leesett, majd mikor levettem az ablakból, a másik ágat is ledobta. Mi történhetett vele?
Kislányom letörte a yukkám egyik ágát, vízbe rakjam, vagy dugjam földbe?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!