Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megérné egy csak bettákkal...

Megérné egy csak bettákkal foglalkozó szkkereskedést nyitni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nyitnék Budapesten és Debrecenben egy-egy kisseb "állatkereskedést" ami csak a bettákra specializálódna. Minőségi olcsó bettákat s7zertnék árulni. Különlegességeket. Valamint minden felszerelést hozzá.

Már 6 éve foglalkozok bettákkal. eddig a vásárlásnál mindig abba üdtköztem, hogy egy helyen nem mindig lehet megkapni (pl.:több féle tápot).Arra gondoltam nyitnék üzleteket. Kisseb üzletekre gondoltam mint mondjuk egy garázsméretűre.

Úgy godonolom, hogy az igazán szép bettának nem kell drágának lennie. Olcsó árakat úgy tudnám tartani, hogy magam tenyésztem a bettákat.

Esetleg árulénk rákokat.

Mivel azt is régota tenyésztek.

Szerintetek lenne rá igény?



2018. júl. 1. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál konkurálni a távol-keleti nagyüzemi tenyésztőkkel. Meg hát úgy is tudjuk, hogy állatkínzás az egész.
2018. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy az első írja, nem tudnád fenntartani magad, egy ilyen szakosodott bolt nem hogy hasznot, de nagy mínuszt hozna és csődbe mennél nagyon hamar. Sajnos a legtöbb ember pedig aki betérne hozzád laikus vásárló lenne akik gömbakváriumba meg 10 literesbe akarnák a halaidat. Arról nem is beszélve hogy ha te tenyésztenéd őket még nagyobb kiadást jelentene az üzletre, hiszen fajtából adódóan nagyon költséges a hímek tartása külön akváriumban. Nem tudnád őket úgy olcsón adni hogy finanszírozni tudd egyáltalán a rezsit...
2018. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy ahogy az elsők mondják, a kisállatkereskedések már régen nem arról szólnak, hogy hogyan kell jól tartani egy állatot.

Ettől függetlenül én örülnék Debrecenben egynek.:P :D

2018. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bamboocha466 ***** válasza:
Esetleg próbáld ki először hogy csak interneten árulok őket. Ha befut, esetleg bérelhet egy kisebb helyet.
2018. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szisztok,

Köszönöm a jó tanácsot.

Most az interneten árulok.

Annyira bejött, hogy lehet hogy agusztusban felveszem a rendeléseket és személyesen szállítom ki. Így lesz lehetőség válogatni a kocsiban.

2018. júl. 12. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!