Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan működik az akváriumi...

Hogyan működik az akváriumi külső szűrő? (Eheim Classic 150)

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit furának tűnhet a kérdés, de igazából a következőt szeretném megtudni.

Használtan vettem egy Eheim Classic 150 külső szűrőt.


Amikor áram alá kerül, sem vízzel töltve, sem víz nélkül, nincs benne semmilyen áramlás. Nem szív, nem fúj, csak zúg, de nem csinál semmi mást...


Sajnos nem tudtam kipróbálni vásárlás előtt és most nem tudom, hogy csak béna vagyok hozzá, vagy átvertek.


Hogyan kell egy ilyen külső szűrőt helyesen beüzemelni? Az eladót e-mailben tudtam keresni, ő csak annyit válaszolt, hogy ezt így hosszú lenne elmondani.


Remélem csak én vagyok nyomi hozzá és működni fog. Ha tudtok tanácsot adni a működtetéshez, szívesen veszem.


Előre is köszönöm!



2018. júl. 2. 13:16
 1/2 Skid05 ***** válasza:

Egy Classic légtelenítése:

[link]

De azért rotort kapták hozzá ugye? ;)

2018. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Örök hálám a rotoros ötletért. Utánanéztem, hogy kell szétszedni és kiderült, hogy körben el volt tömődve. Kitakarítottam, légtelenítettem és most már teszi a dolgát. :)
2018. júl. 2. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!