Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet olyan levegőztetőt...

Lehet olyan levegőztetőt kapni Magyarországon mint amilyen az amerikai filmekben van, hogy alulról jön fölfele a buborék hosszan?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, egy sima légpumpára egy csövet és egy szabályozót kell kötni azt levezetni az akvárium aljára eltakarni a dekorációval és a végére egy habkövet rakni, voilá.
2018. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Skid05 ***** válasza:

75cm.

[link]

2018. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenféle alakú van, ez a legkisebb gond. Kincsesládából előbukkanó buborék, láva kitörést szimuláló buborék, amit akarsz.


Ott nem szabad hibázni, hogy ha túl nagy vízoszlopon kell keresztülnyomnia a levegőt a légpumpának, akkor érdemes egy erősebb gépet venni.

Emellett érdemes az akvárium fölé helyezni, valamint felkészülni rá, hogy nem épp a halk üzemmódjukról híresek.

2018. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Van valamilyen jó típus ami valakinek bevált ?

2018. júl. 4. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Rég nem követem már nyomon a légpumpákat, nekem nem kell, de úgy 30 éve nem hallottam olyat, hogy a Schego-nál lenne jobb, ha sima membrános kell.
2018. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25-30 éve még csak ilyen létezett
2018. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

25-30 éve a ciklon létezett, aminek olyan hangja volt, hogy bemérte egy szeizmográf.

Schegoról meg nem is álmodtunk.

És az ugyan igaz, hogy azóta jócskán kibővült a kínálat, de érdekes módon a schego konstrukcióját egyik se karcolja meg.

2018. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!