Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl-nak adhatok viaszmolyl...

Axolotl-nak adhatok viaszmolylárvát? És ha igen mennyit adhatok nekik 1x-rre? Kb olyan 15-19cm-esek, és milyen időközönként? Mit adhatok még nekik ami élő?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én axolotlom nagyon válogatós, csak fagyasztott, majd kicsit kiolvasztott halat és szűnyoglárvát eszik.

Az axim 8 éves, 2-3 hetente etetem. Gyakrabban nem eszik. Szóval én a túletetés miatt nem aggódnék. Gilisztát is adhatsz neki, élve.

Én élő lárvákat azért nem adnék neki, mert ha nem eszi meg őket, pár nap alatt kikelnek a vízben...

2018. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! gilisztát szoktam nekik adni leginkább azt szoktam,szúnyoglárvát nem eszik meg valamiért mégha pont az orrára rakom akkor sem sajnos mondjuk az élő halat sem vadássza le hanem nekem kell oda rakni elé
2018. júl. 11. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl jó zaba, mert zsíros és tápanyagszegény. De viszont arra is nagyon kevés az esély, hogy egyáltalán megeszi -e.


Adj neki csirkemájat inkább, de az elég nagy koszt csinál, így ha abból egy morzsát is a vízbe felejt az axi, az beretkezi vérrel a vizet

2018. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom ezért nem is szoktam adni nekik májat csak szívét meg gilisztát meg guppikat meg néha barnatücsköt de már unom ezeket adni nekik és szerintem már ők is de nem tudom mit adhatnék nekik ezeken kívül
2018. júl. 12. 10:13
 5/5 A kérdező kommentje:
De köszi a választ! :D
2018. júl. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!