Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi időt bír egy naphal...

Mennyi időt bír egy naphal kaja nélkül?

Figyelt kérdés
Elmennénk nyaralni, de nem tudjuk, hogy kb mennyit bír ki egy naphal, illetve törpeharcsa és kárász kaja nélkül. A nyaralás kb egy hét lenne.

2018. júl. 22. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
egy hetet tuti nem. lehet venni ilyen "nyaralós" kaját. amit az aki oldalára lehet ragasztani. és lassan beoldódik a halalnak
2018. júl. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora, de ha már nagyobbacska, akkor lazán kibír ennyit. Neonhal méretnél vannak problémák.

Utána óvatosan kell elkezdeni etetni.

2018. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ja és még annyi, hogy mennyi csontit adjak neki egy nap? Nem tudom pontosan mennyi kaját kell adni nekik.
2018. júl. 23. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

engedd el őket, mert ez állatkínzás, azt se tudod mivel lehet etetni, totál fogalmatlan vagy, csonti nulla tápérték.

gondolom az akváriumod sincs 300-400 literes, egyébként jól tartott felnőtt halak több hónapot kibírnak kaja nélkül.

2018. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok full kezdő, 160l-es akváriumom van már 3 éve. Eddig csak neonhalakat meg guppikat tartottam, ezért kértem tanácsot a naphallal kapcsolatban. Írnál akkor tápláló kajákat?
2018. júl. 26. 17:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy most fogok venni egy 250 literes aksit.
2018. júl. 26. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik fagyasztott kajákat. Szúnyoglarva, mysis
2018. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2éivg
2021. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!