Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 75l akvárium elegendő hely?...

Anna Petro kérdése:

75l akvárium elegendő hely? Milyen ( menyi ) halat tehetek bele amik nem bántják egymást?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 100 literesre csak mire ideert meghasadt és csak fél év múlva lessz ujj ezerre a 75 literes gondolkodok.

2018. júl. 23. 16:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ milyen fajtát akarsz,lehet tengeri akvárium is,abban szépen elvan pár közepes/kisebb trópusi,mutatós hal meg egy csomó élőkő,korall,csigák,valamilyen kis rákok azok is aranyosak. Ha sima édesvizes abban kényelmesen elvan 2-3 aranyhal (mondjuk nem olyan ami 2kilósra növő tavi,hanem kis fátyolfarkú vagy teleszkópszemű)
2018. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
az első világtalan, aranyhal 400 litertől tartható. kisebb 5-6cm-es halakból mehet 1 raj.
2018. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

tessék első , kis fátyolfarkú, 1,5 kilós aranyhal, ha szted ennek elég 75 liter akkor te beteg ember vagy.


[link]

2018. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
400liter. aha. szerinted kinek van 400literes akváriuma csak úgy a házban? Azért mondtam,hogy ne valami tavi bhaszott nagyot vegyen,van ami kisebb marad. Volt egy aranyhalam vagy 5évig. Egy darab egy 50literesben,királyul elvolt,vagy 10centit nőtt attól kezdve hogy megvettem. Az aranyhal akkorára nő amekkora helye van. Szintén fátyol volt. Végül nem miattam pusztult el,a macska keze volt benne,de addig nagyszerűen elvolt.
2018. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Te szerencsétlen, a linkelt képen egy akváriumi "kisebb marad" aranyhal látható, a tavi aranyhalak ennél nagyobbra nőnek! És igenis embereknek van 400 literes akváriuma házban, de ezt nem fogják fel az ilyen gyökerek mint te, hogyha valaminek nem tudod az igényeit biztosítani, ne tartsd. Azt mondom 200 litertől lehet 2 aranyhalat tartani, de nem alább, és az is a legalja. Az meg hogy valaki belerakja egy 20 literesbe és kínozza egy évig majd elmondja milyen soká élt és kicsi maradt mert olyan fajta csak parasztvakítás, azért maradt kicsi mert nőni se tudott csak agonizált és kínlódott egész életében.
2018. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tíz centire nőtt öt év alatt? Wow, de azt megsúgom hogy simán duplájára vagy triplájára kellett volna nőnie. Nekem pl rojtosúszójú halam nőtt tíz centit EGY év alatt, pedig az kisebbre nő alapból mint az aranyhal. Jaa, hogy ő normálisan van tartva 200 literben....
2018. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem tíz centire nőtt. Szövegértés. Annyit nőtt amióta nálam volt. Alapból kb. 15centisen vettem.
2018. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50 literesben 15centisen vetted? És még 10et nőtt? szép....
2018. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Kamuzzál már máshol ,ez az akkorára nő amennyi a hely nem épp igaz, bizonyos mértékben, nálad azért nem nőtt mert rossz volt a vized 20-30 évig élnek lazán. Ha pedig nincs 400 literre pénz akkor olyan halakat kell tartani aminek megfelel az adott akvárium. Te 5 évig kinoztad szerencsétlent, milyen érzés volt? Ráadásul szóba se jött az aranyhal magattól ajánlottad, totál tudatlan vagy...
2018. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Tessék hazudozó... 2 évesen közel kifejlett...

[link]

2018. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!