Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék tartani egy Sziámi...

Szeretnék tartani egy Sziámi harcoshalat, hogy tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Pénz nem akadály, mekkora akváriumra lenne szükségem, illetve milyen növények, díszek kellenének bele, hogy a hal jól érezze magát? Nem szeretnék bele semmi más halat, csak ezt az egyet. Képeket is linkelhettek ilyen "setup"-okról :D

2018. júl. 24. 23:47
 1/3 Skid05 ***** válasza:

Na! végre valaki aki előre kérdez, reméljük - a halak érdekében - példát statuálsz másoknak a kérdéseddel.

Én 54 literre voksolnék, el lehetne térni a szabvány mérettől, lehetne csak 30 magas és uilyen mély is, 60 hossz mellett, fedetten.


Pilács: AZ Max Bright 2x18

Szűrő: Aquael Fan 2, méretes esőztetőt lehet kapni hozzá

Fűtő: Eheim Jager 50w 27-28 fokra belőve

Talaj: JBL manado

Víz: min 15 nk-ra lágyítva

Flora: lényeg sűrű növényzet kell - H difformis, H polysperma, H corymbosa, L sessiliflora, V spiralis, Crypto fajok

Dekor: Mangrove/vasfa kedvezően színezi a vizet

+rá kötözhető némi T barbieri, M pteropus narrow, Bucephalandra (ezek meg a fentiek is a biotóp jellegre erősítenek, mind DK ázsiai fajok és bírják a meleg vizet)

itt meg nem csak a bettáról informálnak, de szinte minden másról is ami kelleni fog

[link]

2018. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tartalmas választ! Nézegettem ilyen "hajóroncs" díszeket is, amikben tud bujkálni meg átúszni alatta, egy ilyen beleférne még? A halacska szeretné?
2018. júl. 25. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:

„hogy a hal jól érezze magát?”


Ne vedd meg!

2018. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!