Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet? Vagy legyen más? Mi a...

Lehet? Vagy legyen más? Mi a véleményetek? Mit tanácstok?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnak van egy 35 literes akváriuma és abban 2 diszkoszhal és már 2 éve megvannak neki és nagyon jól érzik magukat. Nekem is 35 literes az akvariumom es neonhalak voltak benne de már sajna mind meghalt.énus már csak két halat szeretnék és azon gondolkoztam hogy vagy ugyanúgy mint a barátom veszek két diazkosz halat vagy két vitorlás halat nektek mi a véleményetek erről?

2018. szept. 30. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
a halak nem meghalnak hanem megdöglenek az a véleményem
2018. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon pici akvárium, inkább tenyészakváriumnak jó, amíg fel nem cseperednek a kicsik. AKváriumból minél nagyobb, annál jobb: egy nagy akváriummal kevesebb a macera, jobban tartja a víz megfelelő hőmérsékletét, és az anyagcsereanyagokat jobban felveszi/eloszlatja.
2018. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson diszkoszt bele venni. 35liter? Nano halak garnelak max. Diszkosz kulonosen tiszta, lagy vizet kivan, ha nem adott ez, akkor hamar megbetegszenek. Ha a haverodnal elvannak, az nem azt jelenti, hogy boldogok, foleg nem 35 literben.
2018. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Diszkoszoknak 300 liter a minimum kristálytisztára szűrve. És ne hitegesd magadat egyáltalán hogy boldogok meg élnek, nem tudhatod hányszor vett újat, én hogy őszinte legyek egy szavadat se tudom elhinni hogy abban két éve él két diszkosz, ezt szerintem kitaláltad hogy okod legyen azt mondani hogy akarsz csinálni egy ilyen baromságot.


Ja, és a neonok is azért döglöttek meg nálad mert azoknak is 70 liter a minimum. 35 liter egy bettának elég kb vagy egy kis raj nanohalnak.

2018. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nos, itt többféle tényező is lehet.


Lehet, hogy nem tudod, melyik a diszkoszhal. Az is lehet, hogy félreértettél valamit, és 2 hete vannak meg neki a diszkoszok, nem pedig két éve.


Még a nagyon profiknak is elképesztő kihívás lenne 35 literben két diszkoszt tartani, az egyik legérzékenyebb hal...


A kérdésedre a válasz, se diszkoszt, se vitorlást ne tarts 35 literben, mert a gyorsan pusztuló halak miatt el fog menni a kedved az akvarisztikától.

2018. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barátod kínozza a halakat. Legalább neked legyen több eszed.
2018. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!