Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi legyen az akváriummaml?

Mi legyen az akváriummaml?

Figyelt kérdés
Január 10-én vettünk egy 25 l-es akváriumot. Már akkor elhatároztam hogy csinálok belőle egy pofás garnélás akváriumot. Össze is jött. Van benne egy szivacsszűrő, manado aljzat, stb... Járt kb 3-4 hetet az akvárium üresen (garnélák nélkül). Most vettem 10 red cherry garnélát és egy zebracsigát. Aztán kb 3 nap múlva csak 5 garnéla volt. A napokban vettem még 6-ot. Tehét összesen 16-nak kelleme lennie de csak 6-ot számolok. Apa azt mondja vegyek bele pár kisahalat de ahogy látom nem szeretik ezen az oldalon a 25 l-eseket. Szóval akkor mk legyen maradjak garnélánál? Vagy váltsak másra?

2018. márc. 9. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De hova lettek a garnélák, eltűntek?
2018. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik ezen az oldalon a 25 litereseket, azt nem szeretik ha halat akarnak rakni bele ami törvényileg is tiltott és hidd el nekem barátom, nekem néhány ivadék hal is felborította a garnélás akvárium biológiai egyensúlyát röpke idő alatt.

Fedve van az akvárium? Mert ha nincs kimásznak ám a garnélák...

2018. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy fedve van.
2018. márc. 9. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"ahogy látom nem szeretik ezen az oldalon a 25 l-eseket" - pontosabban: az állatvédelmi törvény tiltja, hogy 30 liternél kisebb űrtartalmú helyen gerinces állatot lehessen tartani.
2018. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire sok bújó van benne hogy nem találod őket? Az én 25 literes garnélásomban most hogy már jó ideje megy és dús a növényzet csak most van olyan hogy elbújnak előlem, azért 1-2 hónaposan még közel sem volt elég dús a növényzet ehhez. Viszont ha elpusztultak volna a tetemeket megtalálnád még 1-2 napig, csak utána ennék meg szép lassan a többiek.
2018. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!