Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen ha egy algaevő hal...

Milyen ha egy algaevő hal (pontosan nem tudom megmondani milyen fajta) majdnem megöl egy aranyhalat?

Figyelt kérdés
Én is erre gyanakszik, de kettő aranyhal van, és 5 algaevő.

2018. nov. 7. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer ... :)
2018. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Valószínűleg algának nézte.:D
2018. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem mi a kérdés. De azt tudom, hogyha az ancira gondolsz (bár igazából akármelyik algaevőre is ez vonatkozik) akkor nem jók aranyhallal társítva. Emellett az aranyhal és az anci is nagy akváriumot igényel, főleg ennyi. Hány literben vannak?
2018. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Az ancik néha rácuppanhatnak halakra de ennek általában oka van. Valamilyen betegség következtében túlzott nyálkaképződés, vagy hámsérülések, bőrbetegségek miatt elhalt bőrdarabkákért ráúszhat a beteg halra, ill dög és korhadékevő lévén az elhullt halakat is megrághatja. Egy esetben halottam olyant, hogy valakinél egészséges halra támadt, mármint az illető állítása szerint. Én nem tapasztaltam még olyant, hogy az ancik bármilyen egészséges halra rátámadtak volna táplálkozási célból, max etetéskor,önvédelmi és területvédő szándékkal támadnak a betolakodókra. Az aranyhaladat vizsgáld meg ha megtámadták valószínűleg beteg volt előzőleg is. Tényleg nem egy akváriumba valók annak ellenére sem, hogy köztes vízben elvannak együtt. A szűk hely is okot adhat a területvédő halaknak a támadásra.
2018. nov. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!