Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 200L-es növényes akváriumh...

Egy 200L-es növényes akváriumhoz elegendő egy Tetra EX 1200-as külső szűrő és egy Aquael reef 2600-as áramoltató?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nem elég.


Kell hozzá még:

1 kg kula

1 db fénykard

20 db midiklorián

12 db Harry Potter hajtincs

1 db kopasz Voldemort

1 db engedély Dancsótól

5 adag töltött káposzta

Rex kutyám kanosan

Én kanosan

És persze a latica nagyott kulázott a dombra, amikor az akváriumot felrobbantotta a Halálcsillag Voldemort parancsára. Szóval most a töltött káposzta az úr. Vagy nem.

2018. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az akvárium szűrésére gondoltam.
2018. nov. 18. 21:35
 3/4 Skid05 ***** válasza:
Elrendezés függő is, ha dzsungelt ültetsz vagy olyan dekor lesz kövekből, fákból ami erősen töri az áramlást, akkor a névleges 6.5szeres forgatás amit a tetra tud, nem lesz elég 2 hónap múlva. Tehát akkorra már indokolt egy belső mechanikus rásegítő, ami lehet egy áramoltató is, de azért arra oda kell figyelni, hogy a finomabb levélzetű hínárfélék (ambúlia, tündérhínár, süllőhínár etc) ne kerüljenek közvetlenül a legerősebb áramlásba, mert széttöredezi a levélzetüket. Ha nagyobb szabad kiúszótér lesz, a víz szabadon fordul, akkor a tetra maga is megoldja, gyári bio szűrőanyagát persze cserélni kell, ez nem kérdés.
2018. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem elég lesz ha ügyesen rendezed be az akváriumot és jól állítod be az áramoltatót, ill a szűrőt. A gyári töltet nekem sem igazán tetszik.
2018. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!