Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek az eheim...

Mi a véleményetek az eheim 1250 külső szürőről?

Figyelt kérdés
250 literes akváriumom van. Vagy tetra 1250 v eheim 1250 szűrőn gondolkodok.
2018. nov. 28. 22:40
 1/5 Skid05 ***** válasza:
Az eheim 1250 vízpumpa a tetra 1200asa külső szűrő. A pumpa biológiai szűrést alapból nem végez, a tetra igen. Tehát külön ligában játszanak.
2018. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Erre gondoltál? [link]
2018. nov. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2073
2018. nov. 29. 18:46
 4/5 Skid05 ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, hogy bármelyiket is választod belső rásegítésre szorulnak majd 1-2 hónap után, hogy a kellő áramlás is meglegyen. Ez erősen függ a terheléstől és a berendezéstől. Az eheim árában a nevet (is) fizeted, mely a megbízhatóságot garantálja neked, a töltete miatt azonnali bevetésre alkalmas. A tetránál kapásból cserés a töltet, viszont még így is azt mondom, az eheim nem tud annyival többet, ami ezt az árdifferenciát indokolja, nem fizetnék ennyit egy szűrőért.
2018. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Nekem is csak azért vannak Eheim szűrőim mert olcsón hozzájutottam újszerű állapotban. Az enyémek kifogástalanul működnek pedig nagyon öregek is vannak köztük. Tényleg nagyon húzós az új áruk de én csak ajánlani tudom. Nyilván a Tetra is nagyon jó szűrőket gyárt.
2018. dec. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!