Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30l es akváriumba milyen...

30l es akváriumba milyen szűrőt vegyek ami árban nem vészes?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy akasztós szűrőt, ebayről 650l/h, viszont a rotorja iszonyatosan hangos... Megnéztem, nem akad semmibe, működik is jól viszont aludni lehetetlen mellette...


Milyen szűrőt vegyek helyette, ami megfelel a célnak? Lehet akasztós, talán még kisebb belső is belefér, egyedül sokat költeni nem szeretnék rá mivel így is feleslegesen adtam ki az előzőre.



2018. dec. 31. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Szia, én az Aquael szűrőket ajánlom. Van ilyen turbo filter 500, kb. 6.000Ft-ért, ez bitos nagyon jó 30 literbe.
2018. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy árban tutit, Atman AT F-302, arról mit gondoltok?
2018. dec. 31. 15:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást egyébként!
2018. dec. 31. 15:42
 4/5 A kérdező kommentje:
A betta miatt nem szeretnék hatalmas áramlást, azt elfelejtettem mondani!
2018. dec. 31. 15:43
 5/5 Skid05 ***** válasza:

[link]

6W, nyilván szabályozható, érett szűrőanyagnál jól jön az extra teljesítmény.

Egyébként meg esőztető jár hozzá gyárilag, ellentétben az aquaellel, ez bettabarát.

Harmadrészt pedig csak 13.3 cm magas ellentétben a 24 centis turboval, ami aligha fér be 30 literbe.

2019. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!