Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túl sok a hal az akváriumban?

Evie Morgenstern kérdése:

Túl sok a hal az akváriumban?

Figyelt kérdés
Kishúgom akváriumát elnézve én úgy látom, hogy elég tömötten vannak szegények. 25 literes akváriumban lakik 2 vitorláshal, 5 guppi, 2 molly, 3 kis csíkhal, 2 algaevő és egy aminek nem tudom a nevét. Próbáltuk tele rakni az akváriumot mindeféle bújóval de annyira nem használják. Kb 3 hete van meg így az akvárium viszont még egy halacska sem pusztult el (szerencsére). Hagyjam így ahogy van vagy próbáljam rábeszálni a nagyobb akváriumra?

2019. jan. 7. 19:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
trollalalallalallaaaa
2019. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem letezik, hogy ez igaz legyen.
2019. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Ühüm, olyan 2-3 300-400 literes akvárium kéne, függ hogy milyen csíkhalakról van szó.


De inkább trollkodásról van szó, mélyen.

2019. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
...ijjaaajh....
2019. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
bújó kellene még bele
2019. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Bamboocha466 ***** válasza:
100%

Az ilyen teletomott ajvariumoknak meg van az az előnyük, hogy a netto viztoneg rendkívül alacsony. Igy pl eg 50 % os vizcserekor tulajdonkeppen mindossze 3 liter vízről beszélünk.

En hülye, meg hagyok helyet a halaknak úszkálni meg elni, es igy emelvethetem a 10 literes vödröket

2019. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy leopárd csík, de neki csak "kiskígyó", a legnagyobb kb 8-10 cm hosszú (amugy ők a kedvenceim). Van búvó bőven. Amikor boltban voltunk akkor azokat direkt vettem neki, ugyis tudtam hogy randomba hazahoz majd egy csomó halat. Van egy 20 centi magas 10 centi széles szikla lyukacskákkal, 3 műnövény, rakat kagyló az alján, egy ilyen deko korál, meg egy hajóroncs amibe szintén bebújhatnak.
2019. jan. 7. 20:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hang vagy kepet kuldeni.:D
2019. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ugye csak viccelsz?

Ha mégsem: 25 l-es akváriumban semmilyen, 1 db halat sem tartunk!

2019. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Amugy nekem egy 23 literesben van egy bettám, meg egy algaevő. Ő eléggé elvan egymagában. :D Lucifernek hívják mert miért ne.

Most meg itt nyaggat hugom, hogy had rakja át az én vitorlás halamat (Nikitát) az övéből az én akváriumomba mert hogy ott úgyis annyi hely van és ott meg majd jobb lesz, nem érti meg, hogy Lucifer megenné...

Amugy valamelyik halat átrakhatom hozzám, azt tudom, hogy a vitorlásokat nem lehet de valamelyik másikat?

2019. jan. 7. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!