Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS Miért halt meg az egyik...

SOS Miért halt meg az egyik halam?

Figyelt kérdés
Tnap észrevettem hogy nem jól fogadta az új halak....de tnap még öntöttem bele (vízbe)metilénkéket.. nem régen halhatott meg, nem volt kifakulva sem, + a pikkelyei fehérebbek voltak a szokásosnál..lehet hogy kicsipkedték....lehet hogy nem!!! írjatok sos
2010. jún. 30. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Ahogy ki tudtam venni, szeritnem a többi hal "gyilkolta meg". Ez előfordul egy akváriumban. Ha újra halat vennél kérdezd meg a boltban, hogy biztonságos-e a már meglévők mellé.
2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyakran előfordul, különösen a kisebb halaknál. Valószínüleg gyenge volt, és ezt a többi megérezte. Nekem malabári dánióm mindig leharapta az új zebra dániók fejét :S Meg olyan is volt, hogy egybe benyelte.
2010. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!