Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy vízinövény nevét keresem,...

Egy vízinövény nevét keresem, de elbizonytalanodtam. Létezik lóheréhez hasonló vízinövény?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk a boltban csak "növények" vannak, kis, nagy és közepes méret szerint. Ennyi. Ez minden amit tudni lehet. Már elég jól megismertem őket a netes adatbázisok alapján, tudom hogy mi az, ami nálam megmarad, és mivel ne próbálkozzak. Viszont ma engedtem a csábításnak, és vettem egy kis futószerű növényt, annak ellenére, hogy nem ismertem fel biztosra, csak tippeltem, mi lehet. Rosszul.

[link] Azt hittem ilyet vettem, de az én növényemnek lóhere szerűen osztott levelei vannak, egyébként a felépítése ilyesmi. Van valakinek tippje, hogy mi lehet?



2019. febr. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán madársóska? Kóstold meg, hogy savanyú-e! Ha igen, akkor eltaláltam.
2019. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hasonlít a lóherére akkor lehet, hogy valamelyik Marsilea fajjal van dolgod.
2019. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Skid05 ***** válasza:
100%
Ennél lóherébb nincs. Hydrocotyle sp."Japan” avagy Hydrocotyle Tripartita. Lágy vizet szeret. Megfelelő fény mellett aljnövényzetnek is alkalmas.
2019. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!