Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel és hogyan fertőtlenithet...

Mivel és hogyan fertőtlenithetem az akváriumot és a bele szánt tárgyakat?

Figyelt kérdés

A szűrő csöveit,sziklákat és más tereptárgyakat.

Az akváriumot használtan kaptam. Nem tudom mi volt benne elötte. Most halakat szeretnék benne tartani.


2019. febr. 12. 11:31
 1/6 bsoft ***** válasza:
Sósav vagy hypo a lényeg hogy utána alaposan mosd ki. A köveket , talajt sütőben is hőkezelheted.
2019. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Az akváriumot elég ha csak bepermetezem és áttörlöm, majd felengedem csapvízzel és leengedem, majd hagyom kiszáradni?

2019. febr. 12. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:

én azert az aksit is kimosnam sosavval baja nem lesz alaposan kimosani meg relativ, mert nem toltod fel tetejeg sosaval, és ha kell savasitasra hasznalhato->eleg parszor atobliteni (nem kell egy hetig rajta dolgozni),


de megkerdezheted h mi volt elotte benne

2019. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as ui, aksinal egy vizproba sem art-erdemes furdoben, és egy akvarium alatetet tegyel ala, gondolom nem olyan helyen lesz ahol nem baj ha kifolyik 400liter viz
2019. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hehe. ..

Ez egy 300 l-es akva. ..

A 8. Emeleten...

Úgyhogy nem tudom csak úgy a kádba tenni vagy könnyen mosogatni..

Lehet hogy valami rágcsálók voltak benne. Sajna nem tudom. De biztos nem terrárium volt.... a szaga nem erre utal...

:)

De megoldom valahogy..

Köszi mindenkinek!

2019. febr. 12. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Melegvízzel! Nehogy vegyszerezz, mer ha benne marad egyetlenegy aprócska maradvány is, a halaidnak annyi lesz!
2019. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!