Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Mivel és hogyan fertőtlenithetem az akváriumot és a bele szánt tárgyakat?

A szűrő csöveit,sziklákat és más tereptárgyakat.

Az akváriumot használtan kaptam. Nem tudom mi volt benne elötte. Most halakat szeretnék benne tartani.

febr. 12. 11:31  Privát üzenet  

A válaszok
bsoft nevű felhasználó válasza:

Sósav vagy hypo a lényeg hogy utána alaposan mosd ki. A köveket , talajt sütőben is hőkezelheted.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 11:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Az akváriumot elég ha csak bepermetezem és áttörlöm, majd felengedem csapvízzel és leengedem, majd hagyom kiszáradni?

# 2/5Időpont febr. 12. 12:01 Privát üzenet

én azert az aksit is kimosnam sosavval baja nem lesz alaposan kimosani meg relativ, mert nem toltod fel tetejeg sosaval, és ha kell savasitasra hasznalhato->eleg parszor atobliteni (nem kell egy hetig rajta dolgozni),

de megkerdezheted h mi volt elotte benne

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 20:52 Privát üzenet
3as ui, aksinal egy vizproba sem art-erdemes furdoben, és egy akvarium alatetet tegyel ala, gondolom nem olyan helyen lesz ahol nem baj ha kifolyik 400liter viz

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 12. 20:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hehe. ..

Ez egy 300 l-es akva. ..

A 8. Emeleten...

Úgyhogy nem tudom csak úgy a kádba tenni vagy könnyen mosogatni..

Lehet hogy valami rágcsálók voltak benne. Sajna nem tudom. De biztos nem terrárium volt.... a szaga nem erre utal...

:)

De megoldom valahogy..

Köszi mindenkinek!

# 5/5Időpont febr. 12. 21:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vegyszerrel mossam ki az akváriumot?
Ha 50%ban beállt akváriumvízzel,50%ban sera aquatannal kezelt vízzel indítok akváriumot, akkor is szükséges kivárni a 3 hetet?
Azt szeretném kerdezni hogy wifi router és telefon mellé lehet e akvariumot tenni?
Hogy lrfemes beinditani egy 105l es akváriumot?
Hogyan lehetne ezt megoldani? Szeretnénk egy tengeri akváriumot létrehozni, bohóchalakkal stb. Segitenétek ebben? Mit hogyan kell és árban mennyibe fáj?
Veszélyes 4mm-es üvegből készült 54L-es akváriumot venni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!